Křídový linkovač Chaco Clover 4711

160 Kč / ks 132,23 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Možnosti doručení

Prášková křída v tužce pro kreslení tenkých čar s křivek. Barva růžová. Možnost dokoupit náplň č.4721

Detailní informace

osobní odběr zdarma na pobočce v Brně
Osobní odběr zdarma
na pobočce v Brně
Více než 28 let zkušeností
Více než 28 let zkušeností
S prémiovými krejčovskými potřebami
více než 2500 položek sortimentu
Více než 2500
položek sortimentu

Detailní popis produktu

Křída na práškové bázi s inovativním rádlem, umožňuje kreslit velmi tenké čáry a křivky. Pero se velmi dobře drží v ruce a zúžená spodní část dovoluje kreslit přesné čáry a křivky podél pravítka. Díky průhledná kartuši, vidíte kolik práškové křídy ještě zbývá a díky závitu ji snadno vyměníte, aniž by se prášková křída vysypala.
Barva růžová. Možnost dokoupit náplň č.4721

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Clover nabízí širokou škálu pomůcek na pletení, háčkování, šití, patchwork a quiltování, které osloví každého od začátečníků až po profesionály. Jsme oficiálním distributorem firmy Clover pro českou a slovenskou republiku.

Historie společnosti Clover sahá až do roku 1925, kdy ji založil pan Toshio Okada ve věku 26 let. Kvalita byla vždy v popředí jádra této společnosti. V roce 1948 se Clover stal oficiální značkou. Clover začínal jako velkoobchodní společnost s jehlami a řemeslnými pomůckami. Brzy poté se Clover stal výrobní společností s využitím výrobních strojů navržených tak, aby zachytily vizi inženýrů vytvořit úžasné kreativní pomůcky. V roce 1983 byla v Los Angeles založena společnost Clover USA, která dostala jméno Clover Needlecraft Inc., prodávající pletací jehlice Takumi. Později se řada výrobků v  USA rozrostla na patchworkové a quiltovací pomůcky pro šití a vyšívání. S podporou mateřské společnosti se Clover USA stala významnou značkou v řemeslném světě Severní Ameriky. Dnes je společnost Clover předním světovým výrobcem a jejich kreativní pomůcky si zamilovali lidé po celém světě.