Navlékač nitě do jehly šicího stroje mechanický Prym 611126

Novinka
Značka: PRYM
99 Kč / ks 81,82 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení

Praktický navlékač nití do jehel šicích strojů se třemi funkcemi: navlékač, držák jehly a magnet. Dobře promyšlený mechanismus usnadní šití na šicím stroji.

Detailní informace

osobní odběr zdarma na pobočce v Brně
Osobní odběr zdarma
na pobočce v Brně
Více než 28 let zkušeností
Více než 28 let zkušeností
S prémiovými krejčovskými potřebami
více než 2500 položek sortimentu
Více než 2500
položek sortimentu

Detailní popis produktu

Praktický navlékač svým důmyslným mechanismem usnadňuje jinak zdlouhavé navlékání nitě do jehly šicího stroje. Niť vložíte do navlékače, navlékač nasadíte na jehlu a mírným tlakem proti jehle se z navlékače vysune kovový plátek, který prostrčí nit jehlou, následně vytvořenou smyčku povytáhnete háčkem na navlékači a nit provléknete. Kromě navlékače můžete využít držák jehly, díky kterému snadno vyměníte jehlu v šicím stroji a magnet který vám pomůže např. uchopit jehlu z pracovního stolu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Prym je výrobcem široké škály galanterních výrobků a pomůcek pro patchwork, šití, pletení, kreativní práce a krejčovské dílny. Moderní a inovativní produkty značky Prym jsou zárukou kvality.

Již dvanáct generací působí rodina Prym z města Stolberg v Německu a vyrábí a prodává polotovary z mědi a mosazi a také galanterii. V 17. a 18. století významně přispěly k etablování místního mosazného průmyslu a jeho rozvoji k mezinárodnímu věhlasu. V 19. století vyráběli první hotové výrobky nejen z mosazi, ale kromě válcovaného materiálu a drátů z tradičních slitin mědi také z oceli a železa. Hans Friedrich v roce 1903, provedl důmyslné vylepšení stiskacího patentu vložením pružiny, který byl vynalezen již v roce 1885, a nechal si patentovat design. V roce 1909 byl uveden do výroby první automatický stroj na vkládání pružiny do stiskacího patentu. Po druhé světové válce se podařilo rozšířit obchod se zipy díky nově vyvinutému plastovému zipu „Prymalon“. Později se firma rozrostla na dálný východ a do střední Ameriky. V roce 1993 po odchodu britské skupiny „Coats Viyella“ se potomci opět stali jedinými vlastníky rodinné firmy a je tak jedním z nejstarších rodinných průmyslových podniků v Německu a ve světe. Dnes je Prym mezinárodní skupinou a mateřská společnost Wiliam Prym Holding provozuje čtyři samostatné segmenty s pobočkami v Evropě, Latinské/Severní Americe, Asii a Africe.