Nažehlovací výztuha H250

125,01 Kč / m 103,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Jednostranně zažehlovací stabilizační výztuha vhodná na aplikace, tvarované manžety, tvarované pásky a ruční práce. Vhodné pro látky středně těžké až vysoké gramáže.

Detailní informace

osobní odběr zdarma na pobočce v Brně
Osobní odběr zdarma
na pobočce v Brně
Více než 28 let zkušeností
Více než 28 let zkušeností
S prémiovými krejčovskými potřebami
více než 2500 položek sortimentu
Více než 2500
položek sortimentu

Detailní popis produktu

JJednostranně zažehlovací stabilizační výztuha vhodná na aplikace, tvarované manžety, tvarované pásky a ruční práce. Vhodné pro látky středně těžké až vysoké gramáže.

Použití:
1. položte výztuhu lepidlem potaženou stranou k rubové straně látky
2. zažehlete nasucho po dobu asi 8 sec žehličkou nastavenou na teplotu 2
3. zatlačte žehličkou nastavenou na teplotu 2 na každou sekci 5-6x
4. díly položte na plocho a nechte 30 minut vychladnou, aby se spoj stabilizoval

Šíře 90cm. Gramáž 62g/m2. Složení 60% PES a 40% celulóza. Cena za 1 m. Prodej v metráži. Minimální odběr 10cm, Rozměr celé role 90cm x 25m.

Jednostranně nažehlovací vlizelin H250 symboly

Jednostranně nažehlovací vlizelin H630 oeko tex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Freudenberg Performance Materials je jedním z předních světových výrobců vysoce kvalitních technických tkanin, netkaných textilií a textilií. Naše textilní a látková řešení se používají v průmyslu i v široké řadě společností a technických trhů. Mezi hlavní kompetence patří vysoce výkonné netkané textilie, vlákna, vázané textilie, kompozity a technické textilie. Tyto funkční textilie, tkaniny a netkané textilie lze nalézt v automobilovém průmyslu, stavebnictví, oděvnictví, energetice, hygieně, interiérovém designu, zdravotnictví, obuvi, koženém zboží a dalších specializovaných aplikacích.

Freudenberg Performance Materials je přední vývojář technických textilií, moderních materiálů, netkaných řešení a výrobních procesů. Spolu s mezinárodními zákazníky vyrábí Freudenberg s různými týmy řešení na míru.


Vynález netkané textilie lze vysledovat zpět k Freudenberg Performance Materials. V roce 1938 začala společnost vyvíjet substráty pro syntetickou kůži a v roce 1948 se do portfolia Freudenbergu připojily vložky Vlieseline a okenní tkaniny Vileda. Dnes je společnost předním světovým dodavatelem technických textilií pro širokou škálu trhů a aplikací.