O nás

Společnost RAGOS spol. s r.o. ® zahájila své působení na českém trhu již v roce 1994 prodejem a distribucí potřeb pro krejčovské dílny se zaměřením na krejčovské nůžky a střihárenskou techniku, prodejem a servisem domácích šicích strojů Brother.
Zastupujeme řadu zahraničních firem: KAI, Prym, Clover, Makower, Freudenberg-Vliesstofe, a jsme přímými dovozci zboží těchto firem.V současné době zajišťujeme nejširší nabídku pomůcek pro patchwork a kreativní práce v ČR.

RAGOS je od roku 1994 výhradním dodavatelem firmy KAI pro ČR, světového výrobce nůžek a nářadí pro všechny oblasti střihání, kolečkových i nožových řezáků a řezacích pomůcek.

Firma Ragos je vlastníkem ochrané známky KAI® pro ČR třídy výrobků a služeb č.7-8-16 zapsané Úřadem průmyslového vlastnictví v Praze, č.z. 289213

Ragos spol. s r.o. ® je ochraná známka pro ČR třídy výrobků a služeb č.23, 26, 35 zapsané Úřadem průmyslového vlastnictví v Praze, č.z. 367471

Současná pozice RAGOS spočívá především v zastřešení prodeje svých smluvních zástupců, marketingové podpoře a uvádění produktů uvedených firem na český trh.

K prioritám dalšího rozvoje společnosti RAGOS patří získávání důležitého postavení v oblasti přímého prodeje pomocí internetu, s cílem prezentovat dodávané zboží a individuálně oslovit každého zákazníka. Nepostradatelným se stává i poradenský servis „online“ s aktivním přístupem ke každému uživateli, otevřenou diskusí a přehlednou databází všech témat.

Staňte se naším obchodním partnerem.

UPOZORNĚNÍ!

Obrázky a texty použité na  internetových stránkách jsou duševním vlastnictvím firmy RAGOS,spol.s r.o. a jejich
kopírování ,nebo jiné použití je dovoleno jen se souhlasem uvedené firmy.Použití obsahu bez jejího souhlasu bude  považováno za porušení zákona č.121/2000Sb.