Vlizelín zažehlovací oboustranný a šablony Prym 968190

119 Kč / ks 98,35 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení

Oboustranně zažehlovací vlizelín a snosným papírem, součástí balení je sada šablon na obkreslování vzorů - abeceda a 14 roztomilých motivů. Rozměr vlizelínu je 100x17 cm. 

Detailní informace

osobní odběr zdarma na pobočce v Brně
Osobní odběr zdarma
na pobočce v Brně
Více než 28 let zkušeností
Více než 28 let zkušeností
S prémiovými krejčovskými potřebami
více než 2500 položek sortimentu
Více než 2500
položek sortimentu

Detailní popis produktu

Oboustranně zažehlovací vlizelín a snosným papírem, součástí balení je sada šablon na obkreslování vzorů - abeceda a 14 roztomilých motivů. Snadno si tak vyrobíte dětskou záplatu nebo ozdobnou aplikaci. 
Vaše vlastní vzory nebo vzory přiložené v balení nejprve jednoduše obkreslete na papírovou stranu dekorativního rouna, poté nažehlete na rubovou stranu požadované látky pro aplikaci potaženou stranou, po vystřižení motivu sundejte podkladový papír a motiv nažehlete na oděv nebo textilní doplněk.
Rozměr vlizelínu je 100x17cm, po aplikaci lze žehlit na stupeň 2 (150°C) a prát na 40°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Prym je výrobcem široké škály galanterních výrobků a pomůcek pro patchwork, šití, pletení, kreativní práce a krejčovské dílny. Moderní a inovativní produkty značky Prym jsou zárukou kvality.

Již dvanáct generací působí rodina Prym z města Stolberg v Německu a vyrábí a prodává polotovary z mědi a mosazi a také galanterii. V 17. a 18. století významně přispěly k etablování místního mosazného průmyslu a jeho rozvoji k mezinárodnímu věhlasu. V 19. století vyráběli první hotové výrobky nejen z mosazi, ale kromě válcovaného materiálu a drátů z tradičních slitin mědi také z oceli a železa. Hans Friedrich v roce 1903, provedl důmyslné vylepšení stiskacího patentu vložením pružiny, který byl vynalezen již v roce 1885, a nechal si patentovat design. V roce 1909 byl uveden do výroby první automatický stroj na vkládání pružiny do stiskacího patentu. Po druhé světové válce se podařilo rozšířit obchod se zipy díky nově vyvinutému plastovému zipu „Prymalon“. Později se firma rozrostla na dálný východ a do střední Ameriky. V roce 1993 po odchodu britské skupiny „Coats Viyella“ se potomci opět stali jedinými vlastníky rodinné firmy a je tak jedním z nejstarších rodinných průmyslových podniků v Německu a ve světe. Dnes je Prym mezinárodní skupinou a mateřská společnost Wiliam Prym Holding provozuje čtyři samostatné segmenty s pobočkami v Evropě, Latinské/Severní Americe, Asii a Africe.